itslearning Norge (postadresse)

P.B. 2686, 5836 Bergen, Norge
t:+47 55 23 60 70 | f: +47 55 23 60 71
www.itslearning.no  |  www.itslearning.eu (itslearning internasjonalt)




itslearning (besøksadresse)

Edvard Griegsvei 3, 5836 Bergen, Norge

Support
Gjelder kun for sertifiserte brukere med tilgang til support.
Henvendelser via web:

support.itslearning.no

E-post: support.no@itslearning.com

Faktura
Solveig Sandal: solveig@itslearning.com  |  t:  +47 55 23 60 70




Salg, tjenester og integrasjoner Norge

Dersom du har spørsmål om pålogging til itslearning, må du ta kontakt med skolen/studiestedet ditt.

Direkte kontakt:

t: +47 55 23 60 70 (innvalg 3) e: salg.norge@itslearning.com

Nils Viken, Direktør, itslearning Norge
t: 982 17 920 e: nils.viken@itslearning.com

Trond Skeie, Salgs- og markedssjef, itslearning Norge
t: 952 33 798 e: trond.skeie@itslearning.com

Kristine Ursfjord, Tjenestesjef, itslearning Norge
t: 915 84 848  e: kristine.ursfjord@itslearning.com

Nils Hjelmervik, Nøkkelkundeansvarlig, itslearning Norge
t: 982 83 783 e: nils.hjelmervik@itslearning.com

Cecilie Woldseth, Kundeansvarlig, itslearning Norge
t: 46 28 28 80 e: cecilie.woldseth@itslearning.com

itslearning Sweden

Djäknegatan 4, 211 35 Malmö, Sweden

t: +46 40 627 04 90  |  www.itslearning.se

itslearning Finland

4 Mannerheimintie 5C, FI-00100 Helsinki, Finland

t: +35 8451 06 2622  |  www.itslearning.fi

itslearning Denmark

Nørregade 28A, 1. sal, 1165 København K, Denmark

t: +45 25 23 42 19 | www.itslearning.dk 

itslearning UK

500 Avebury Boulevard, Central Milton Keynes, United Kingdom, MK9 2BE

t: +44 (0) 121 262 3500  |  eFax: +44 (0)1293 474 020

www.itslearning.co.uk

itslearning France

112-114 Boulevard Haussmann, 75008 Paris, France

t: +33 140 523 097  |  www.itslearning.fr

itslearning Germany

Adalbertstraße 42, 10179 Berlin, Germany

t: +49 (0) 30 616 74 847  |  f: +49 (0) 30 616 74 967

www.itslearning.de

itslearning The Netherlands

Neptunusstraat 21, 7521 WC Enschede, The Netherlands

t: +31 (0)53 480 3130  |  www.itslearning.nl

itslearning North America

Newton

300 Washington Street One Gateway Center, Suite 702, Newton, MA 02458, USA


Atlanta

6525-D Shiloh Rd, Suite 700, Alpharetta, GA 30005, USA

T: +1 888-853-2761  |  www.itslearning.net

Kurs Videogalleri Kontakt oss